• Солов’їні розмови у бібліотеці-філії №2

Солов’їні розмови у бібліотеці-філії №2 Солов’їні розмови у бібліотеці-філії №2

20 червня у бібліотеці-філії №2 відбулося перше заняття клубу «Солов’їні розмови». Тема заняття – «Чому я вчу українську мову». Заняття провела письменниця-краянка, редакторка та перекладачка Ганна Ручай. Участь у заході взяли користувачі книгозбірні, зацікавлені в удосконаленні власних навичок мовлення. Серед них були читачі, які нещодавно почали користуватися українською мовою у побуті.

Присутні поділилися своїми історіями, особливо вразила всіх розповідь росіянки, яка полюбила Україну і бажає опанувати українську мову.

Під час зустрічі обговорювалися проблеми так званого білінгвізму, багатовікової традиції знищення та пригнічення української мови, наслідки якої ми зараз намагаємося подолати. Також йшлося про те, що Україна мала свою писемність з прадавніх часів

Учасники заняття обговорили багатство української мови та виконали вправу, створюючи історії зі слів, які починаються на одну літеру.

Світлана Линник.