• Дзвенить струмочком рідна мова

Дзвенить струмочком рідна мова Дзвенить струмочком рідна мова

«Щоб розумним і мудрим стати треба рідну мову знати / А щоб вміти говорити, треба рідну мову вчити…» – саме з цих слів розпочалась конкурсна програма «Дзвенить струмочком рідна мова», присвячена Міжнародному Дню рідної мови.

На читачів – учнів 4-Б класу БЗШ №5 у бібліотеці-філії №10 чекали конкурсні завдання «Загадки рідної мови», «Зміни першу літеру», «Хто більше…».

Для нас рідною мовою є українська, тому бібліотекарі познайомили дітей з книгами про мову, а найбільше малечу зацікавили: «Словник української мови», «Великий тлумачний словник сучасної української мови» (ОГО! які), «Чарівні слова» Зірки Мензатюк.

Четвертокласники також підготувались до свята – декламували вірші про мову та намалювали малюнки присвячені рідній мові.

«Мова українська, мов причастя, теплом своїм торкається грудей». Бережімо нашу мову – це наш оберіг, це наше майбутнє.

Ганна Нагорна.