Безліч слів любові в будь-якій існує мові!

21лютого – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ.
    Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.
    Міжнародний день рідної мови можуть відзначати носії 6000 мов, які на сьогоднішній день зафіксовані в світі.
    До Дня рідної мови бібліотекарі книгозбірні №1 для дітей Лариса Кузьмінська та Валентина Ткачук, провели літературну розминку «Безліч слів любові в будь-якій існує мові!» з другокласниками БСШ №1 (класовод Світлана Ординська, бібліотекар Людмила Шабанова). Діти знайомилися з книгами про мову, журналами, декламували вірші, співали пісень.
    То ж хай кожен народ  ніколи не забуває  рідної мови, адже чим більше на землі буде мов, тим різноманітнішим буде й життя на нашій планеті! Ми щиро віримо, що краса і сила української мови пригорне до себе серця мільйонів людей.
    Юлія Волошина.