• Дзвенить струмочком рідна мова Дзвенить струмочком рідна мова Дзвенить струмочком рідна мова

Напередодні Міжнародного дня рідної мови працівники книгозбірні № 2 підготували для учнів 11-А класу БЗШ №3 ім. Т.Г. Шевченка (класовод Єршова Т.В.) мовознавчі цікавинки «Дзвенить струмочком рідна мова».

Старшокласники довідалися про історію відзначення свята, його значення для збереження та розвитку рідної мови, пригадали прислів’я та приказки, позмагалися у вимовлянні скоромовок, відгадали кросворд, переглянули відео-презентацію до Міжнародного дня рідної мови. Всім присутнім підняли настрій поезії про рідну мову у виконанні учасників заходу.

Десятикласники ознайомилися з відкритим переглядом літератури «Із слова починається родина, із мови починається мій рід». Юнаки зробили висновок, що рідна мова для кожної людини – життєдайне джерело, вона передається з покоління в покоління і потрібно виховувати любов до рідної мови, зберігати її чистоту і красу. Вона є тією життєдайною частинкою, що живить кожну націю.

Ірина Шекера.