• Трагедію квітня весь світ пам’ятає

  Трагедію квітня весь світ пам’ятає Трагедію квітня весь світ пам’ятає Трагедію квітня весь світ пам’ятає

  О 1-й годині 23-й хвилині 26 квітня 1986 року сталася страшна трагедія – вибух на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, що призвів до найбільшої техногенно-екологічної катастрофи людства.

  До 38-ї річниці аварії на Чорнобильські АЕС фахівчині бібліотеки-філії №4 сімейного читання Жанна Харченко і Світлана Могорит підготували та провели для читачів – учнів 6-Б класу ліцею-гімназії №16 годину пам’яті «Трагедію квітня весь світ пам’ятає». Вони розповіли дітям про наслідки страшної трагедії, показали документальні відео евакуації населення із зони радіаційного зараження і світлини з місця катастрофи, розповіли про долі учасників ліквідації наслідків аварії, які ціною свого життя і здоров’я рятували світ від смертельної небезпеки. Бібліотекарки зробили огляд книг про Чорнобиль: Любові Сироти «Прип’ятський синдром, Сергія Плохія «Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи», Михайла Загреби «Пропусти Чорнобиль крізь серце» та детальніше зупинилися на повісті письменника-краянина Костянтина Климчука «Літо, коли сонце стало чорним».

  Бібліотекарки наголосили, що пам’ять про Чорнобильську катастрофу – це данина людям, які поклали життя та здоров’я на «атомний» вівтар. Ми з вдячністю пам’ятатимемо мужні та хоробрі подвиги героїв-ліквідаторів, які стали на захист України і світу від невидимого ворога і страшного лиха.

   

  Світлана Могорит.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше