• Кращий вірний друг

Кращий вірний друг Кращий вірний друг Кращий вірний друг Кращий вірний друг Кращий вірний друг

Щороку 2 липня відзначається Міжнародний день собак. День найвідданіших та одних з найдавніших друзів людини. Приручені тисячі років тому, собаки служать нам незамінними помічниками й донині: захищають, охороняють, шукають, рятують і просто радують. Навіть у час новітніх технологій важко уявити наш світ без цих дивовижних створінь. З нагоди Міжнародного дня собак у бібліотеці-філії №2 для маленьких читайликів відбулася година творчого дозвілля «Кращий вірний друг». Бібліотекарка Олена Буяненко представила дітлахам добірку книг з надихаючими історіями про життя чотирилапих помічників. Під час заходу малеча слухала вірші та відгадувала загадки про пухнастих друзів, пояснювала прислів'я про собак, взяла участь у грі «Який мій домашній улюбленець?». Мабуть, немає такої людини в Україні, яка б не знала про найвідомішого песика-сапера на ймення Патрон. Він здобув шалену популярність, нагороджений державними відзнаками, з допомогою свого господаря веде сторінки в соцмережах. І, звісно, став головним героєм низки творів. Бібліотекарка Ірина Осіпенко запропонувала дітям намалювати цього героя, використовуючи звичайнісіньку каву, за допомогою якої можна створити чудові малюнки. Кавова акварель надає картині легкості й невимушеності, а дитячі роботи вмить оживають, перетворюючись на справжні геніальні витвори. Успіх та насолода від творчого процесу, гарний настрій, дитячі посмішки – ось результат зустрічі маленьких читайликів із мистецтвом кавової акварелі. [right][/right]Ірина Осіпенко.