• Від динозаврів до космосу

Від динозаврів до космосу Від динозаврів до космосу Від динозаврів до космосу Від динозаврів до космосу Від динозаврів до космосу

Спекотного літнього дня у парку відпочинку ім. Тараса Шевченка фахівчині Центральної бібліотеки для дорослих Леся Шимоня та Валентина Самардак зробили огляд книжкової виставки «Вернісаж довідників».
    Різноманітність енциклопедій, довідників, словників вражає. Поринувши у світ довідкової літератури, ми відкриваємо для себе багато невідомого.
    Увагу відвідувачів парку привернули такі видання: «Енциклопедія Сучасної України», «Відкриття та винаходи», «Велика ілюстрована енциклопедія ерудита», довідники з історії України, географії, техніки тощо.
    Дітлахи були в захваті від нових, яскравих видань, які розвинуть їхній кругозір та знадобляться у подальшому навчанні.
    Виставка викликала інтерес не тільки у юних відвідувачів, але й не залишила байдужими дорослих, які виявили бажання детальніше і глибше дізнатися історію рідного міста, тому і з великою цікавістю переглядали білоцерківський біографічний словник.
    Присутні подякували бібліотекаркам та виявили бажання записатися до книгозбірні.

Валентина Самардак.