• Війна відгриміла, а пам’ять жива

Війна відгриміла, а пам’ять жива Війна відгриміла, а пам’ять жива Війна відгриміла, а пам’ять жива

В День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні працівники центральної бібліотеки провели для відвідувачів парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка годину пам’яті «Тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього».

Захід розпочався бесідою «Сторінками історії», під час якої бібліотекарки наголосили на тому, що Друга світова війна забрала десятки мільйонів людських життів, що жертвами ставали не тільки військові, а й жінки, діти, хворі та люди похилого віку. Під час війни загинув кожен п’ятий українець.

Леся Шимоня ознайомила присутніх з виданнями, які розповідають про важкі випробування, що випали на долю жителів Білої Церкви, про кривавий терор і геноцид, грабування і нищення матеріальних та культурних цінностей, примусову рабську працю, партизанський та підпільний рух на Білоцерківщині.

Відвідувачі парку мали можливість ознайомитися з книгами, представленими на книжковій виставці «Пам’ять про незабутнє» та взяти участь у акції «Жива пам’ять сердець».

Тетяна Кириленко.