• Спорт − гармонія тіла і духу

Спорт − гармонія тіла і духу Спорт − гармонія тіла і духу Спорт − гармонія тіла і духу

До Дня фізичної культури і спорту працівники центральної міської бібліотеки провели для відвідувачів парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка годину здоров’я «Спорт − гармонія тіла і духу».

Бібліотекарі Маргарита Зубкова і Тетяна Кириленко ознайомили відвідувачів з книгами про захоплюючий світ спорту, представленими на книжковій виставці «Спорт − це здоров’я». Розповіли про спортивнихкумирів Білої Церкви та їхні рекорди,про можливості фізичного і духовного самовдосконалення за допомогою спорту у будь-якому віці. На завершення разом із молоддю заспівали спортивний Гімн на музику заслуженого працівника культури України Анатолія Кульчицького.

Маргарита Зубкова.