• Дзвіночки пам’яті

Дзвіночки пам’яті Дзвіночки пам’яті Дзвіночки пам’яті Дзвіночки пам’яті Дзвіночки пам’яті

4 червня в Україні – День вшанування памʼяті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. У світі ця дата відзначається як Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії.

З цієї нагоди читачі бібліотеки-філії №2 – третьокласники Білоцерківської гімназії-початкової школи №22 разом із працівницями бібліотеки-філії №2 взяли участь у Всеукраїнській акції «Голоси дітей», яка була присвячена пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна.

Бібліотекарка Олена Буяненко розповіла дітлахам, що ця трагічна дата у всьому світі відзначається 4 червня, а Україна приєдналася до відзначення цього дня у 2021 році.

Разом із бібліотекаркою Іриною Осіпенко діти розмалювали та розвісили паперові дзвіночки, що символізують голоси невинно вбитих дітей на дереві. Діти в усьому світі заслуговують на те, щоб зростати у мирі, не бачити насильства, не відчувати страху через постійні обстріли.

Ірина Осіпенко.