• Хай буде мир у всьому світі

Хай буде мир у всьому світі Хай буде мир у всьому світі Хай буде мир у всьому світі Хай буде мир у всьому світі

Щорічно 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

У час, коли в Україні лунають постріли та проливається кров, цей день особливий. Адже кожен українець мріє про мирне небо над головою, перемогу та повернення рідних і близьких додому.

До Міжнародного Дня миру для читачів – учнів 3-4 класів у бібліотеці-філії селища Терезине була проведена година миру«Хай буде мир у всьому світі», на якій присутні дізнались про історію започаткування свята, «Дзвін Миру», як символ спокою і мирного життя, білого голуба, як посланця добрих звісток.

Діти долучилися до акції «Голуб миру», власноруч виготовивши паперових голубів та прикрасивши прапор України білими птахами, з побажаннями щасливого мирного майбутнього Батьківщині.

Учасники заходу переглянули відеоролики: «Мир – це життя!» та «Хай буде Мир у нашій рідній Україні».

Мир для наших дітей – це спокій, безпека, затишок, щастя та сміх. Нехай же увесь світ почує голоси маленьких українців. Вони заслуговують на мирне небо й безтурботне дитинство!!!

Олена Бойкова.