• День пам’яті жертв Голокосту

  День пам’яті жертв Голокосту День пам’яті жертв Голокосту

  27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.Працівники центральної бібліотеки для дітей підготували хроніку подій «Голокост – трагічна сторінка історії» для читачів – учнів 4-5 класів БЗШ №4.

  Методист ЦДБ Тамара Шпак розповіла про цю трагедію ХХ століття, намагаючись передати всю глибину трагізму приречених на смерть людей.

  Дата 27 січня була обрана Днем пам’яті тому, що саме в цей день було звільнено в’язнів концтабору Освенцім, що знаходився на території Польщі і був справжньою «фабрикою смерті».

  В Україні з Голокостом пов’язані події в Бабиному Яру, коли за два дні загинули 33 тисячі євреїв. А загалом жертвами Голокосту стали більше 12 мільйонів людей.

  Зворушили дитячі душі вірш «Бабин Яр» та розповідь-спогад про хлопчика із варшавського гетто, який у 1943 році написав у листі: «…найжахливіше, що в гетто метелики не живуть!».

  Наприкінці заходу на паперових метеликах читачі написали свої побажання майбутнім поколінням.

  «Миру всім людям», «Радості всьому народу», «Щоб ніхто не голодував на планеті» – такими виявились бажання маленьких українців. Нехай же вони обов’язково здійсняться.

   

  Тамара Шпак.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше