• Діти війни ХХІ століття

Діти війни ХХІ століття Діти війни ХХІ століття Діти війни ХХІ століття

У ХХІ столітті в Україні з’явилися діти війни. Вони не кликали російських бойовиків, вони сповна відчули, що це таке, коли до тебе додому приходить кремлівський окупант. Вони втратили батьків, братика чи сестричку, вони лишилися без свого дому. Зрештою, вони лишилися свого дитинства, такого, яким воно було.

Агресор посягнув на святе – життя безневинних дітей, застосувавши проти мирного населення авіацію, флот, бойову техніку, крилаті ракети.

Більш ніж 1899 постраждали внаслідок повномасштабної збройної агресії росії. Станом на 27 травня, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 548 дітей загинули та понад 1351 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Цифри жахають. Пробачення окупантам немає! Кожна дитина має бути захищеною і щасливою!

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України. З цієї нагоди у бібліотеці-філії №3 пройшов маяк пам’яті «Діти війни ХХ1 століття» для учнів 4-А класу (класовод Тетяна Кавун) Білоцерківської гімназії-початкової школи №15. Під час заходу школярі переглянули відео про дітей війни, висловили свої думки та почуття і хвилиною мовчання вшанували пам’ять дітей, які загинули. Зацікавила учасників заходу тематична книжкова викладка, огляд якої зробили бібліотекарі. Закінчилася зустріч піснею «Ой у лузі червона калина».

Наталія Добровольська.