• Конституція – Основний Закон України

Конституція – Основний Закон України Конституція – Основний Закон України

День Конституції України святкують щорічно 28 червня, адже в цей день, 27 років назад, наша країна отримала найважливіший для кожного громадянина документ – Конституцію.

Напередодні свята у бібліотеці-філії №2 відбувся правовий лікбез «Конституція – Основний Закон України».

Бібліотекарка Тетяна Матвієнко наголосила, що обов’язок кожного з нас – поважати Конституцію та дотримуватися її статей. Дітлахи дізналися яким важким і довгим був шлях нашої держави до справжньої незалежності.

Юні читайлики залюбки відповідали на запитання правової вікторин «З дитинства знай свої права».

Увазі учасників заходу була представлена книжкова виставка «Вчимося жити за законом», на якій розміщена література, що знайомить з історією конституційного творення в Україні.

Олена Буяненко.