Головний закон нашої країни

Кожна держава окрім своїх символів (Гімну, Прапора та Герба), має ще й Конституцію. Цей документ є першорядним і найважливішим.

Бібліотекарі філії №2 провели для юних читачів правовий компас «Головний закон нашої країни», під час якого розповіли про значення та історію створення української Конституції.

Протягом заходу діти дізналися про першу Конституцію, прийняту Пилипом Орликом та про те, що 26 червня 1996 року сталася чи не найвизначніша подія в політичному та суспільному житті незалежної демократичної України – була прийнята нова Конституція.

Працівники книгозбірні зупинилися на правах та обов’язках громадян-дітей.

Можливо, хтось із присутніх також стане творцем Конституції України – додасть нову важливу статтю до цього головного документу країни, і тому, сподіваємося, ця зустріч стала корисною.

Юлія Животівська.