• Конституція для всіх: і великих, і малих

Конституція для всіх: і великих, і малих Конституція для всіх: і великих, і малих Конституція для всіх: і великих, і малих Конституція для всіх: і великих, і малих

28 червня наша країна відзначила 27-му річницю Конституції України – Основного Закону держави. На правовий лікбез «Конституція для всіх: і великих, і малих» до бібліотеки-філії №2 завітали вихованці дитячо-юнацького клубу за місцем проживання «Перлина».

Бібліотекарка Олена Буяненко ознайомила читачів з їхніми конституційними правами і обов’язками, акцентувавши увагу на загальних питаннях: що таке держава, демократія, закон і державні символи. Під час перегляду презентації «Правовий оберіг держави» учасники заходу дізналися про те, що Основний Закон країни надає їм рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною.

Присутні взяли участь у правовій вікторині «З дитинства знай свої права» та у казково-правовій грі, під час якоїна прикладі героїв казок вихованці клубу визначали, які права порушені.

Наприкінці зустрічі учасники заходу розгадали кросворд із ключовим словом «обов’язок».

Світлана Линник.