• Бібліотека зустрічає друзів

Бібліотека зустрічає друзів Бібліотека зустрічає друзів Бібліотека зустрічає друзів Бібліотека зустрічає друзів

Дуже добре, коли у людини багато друзів. Поділишся з другом радістю – її стане вдвічі більше, поділишся бідою – стане вдвічі менше. Справжній друг ніколи не підведе, завжди прийде на допомогу.

25 червня у бібліотеці-філії №3 КЗ БМР під час забави для кмітливих «Бібліотека зустрічає друзів» вели мову про незвичайного друга. Дуже мудрого, який не вміє говорити, але навчає нас розумним наукам, розповідає цікаві пригоди, веде до Країни Знань – книгу.

Діти з цікавістю переглянули книжкову виставку «Новенькі читання по колу», виставку поробок «Мандруємо сторінками книг».

Для юних книголюбів бібліотекарки провели конкурсну гру «Розумники і розумниці», розгадували ребуси та головоломки, складали з пазлів ілюстрації до казок.

Під час інформаційної розвідки «Планета динозаврів» фахівчині книгозбірні розповіли цікаві факти про представників ери динозаврів, розглянули з дітьми картинки з енциклопедій.

Це неповний перелік бібліотечного «меню», яке сьогодні було запропоноване активним відвідувачам, друзям книгозбірні.

Наталія Добровольська.