• Дружба радість нам несе

Дружба радість нам несе Дружба радість нам несе Дружба радість нам несе

Традиція відзначати 9 червня День друзів виникла у США ще в далекому 1935 році. Це свято неофіційне, але отримало величезну популярність у багатьох країнах світу. Адже це ще один привід нагадати своїм друзям наскільки вони важливі і порадувати їх своєю увагою.

Творчу акцію добра «Листівка для друга» організували та провели бібліотекарі філії №2.

Наймолодші учасники групи «Умілий павучок», вихованці ЗДО №36 «Ромашка», із захватом розповідали про своїх найкращих друзів.

Бібліотекарі провели казкову вікторину «Хто чий друг?». Дітлахи знаходили іграшкових казкових друзів, які розмістилися на книжкових поличках, а для тих, хто не мав товариша, підбирали друзів та пропонували «потоваришувати».

Учасники заходу одноголосно підтвердили, що їм приємно не тільки отримувати подарунки, а й дарувати. Тому яскрава листівочка для друга з гарними привітаннями в кожного вийшла особливою. Захід ще не закінчився, а маленькі читайлики із задоволенням обмінювалися подарунками та щирими «обіймашками».

Леся Кравчук.