• Подякуймо молоку!

Подякуймо молоку! Подякуймо молоку!

Нарешті, канікули! Бажані та довгоочікувані. Малі читайлики люблять зануритися в бібліотечну атмосферу тиші та прохолоди після активних ігор та біганини на вулиці.

Цього разу для любих чомусиків бібліотекарі підготували цікаву інформацію про День молока, який святкується в червні. Малеча послухала розповідь бібліотекарки Зої Чутковської про те, звідки береться молоко, як переробляється і, які має корисні властивості для зростаючого дитячого організму. Малі розумники розповідали про свої улюблені молочні продукти. Весела й жартівлива вікторина була покликана визначити, чи уважно дітлахи слухали розповідь бібліотекарки. Вони відповідали на запитання вікторини і за правильну відповідь отримували солодкий гостинець. Усі учасники заходу одностайно підтримали маленьку Сашуню, що найулюбленішим молочним продуктом дітвори є солодке, вершкове, смачнюще морозиво. А ще воно буває різноманітне. І завзяті малюки взялися називати, яке ж буває морозиво. Воно може бути вершкове і полуничне, бананове і вишневе, фісташкове і шоколадне. Так багато смаків, що всіх і не згадаєш. Вирішили зробити гарну поробку – морозиво із кольорового паперу і кожен обрав морозиво на свій смак. Ось так гарно вийшло, погляньте!

Альона Сушкевич.