• Солоденьке, як медок. Холодненьке, як льодок

Солоденьке, як медок. Холодненьке, як льодок Солоденьке, як медок. Холодненьке, як льодок Солоденьке, як медок. Холодненьке, як льодок

Влітку, коли на вулиці нестерпна спека, діти і дорослі люблять поласувати дивовижним продуктом – смачним, солодким, прохолодним, який так і тане у роті. Здогадалися, що це за десерт? Звичайно – це морозиво.

Свято на його честь організували бібліотекарі філії №9 для своїх маленьких читачів. Про цікаві факти у світі «айс» та величезну різноманітність морозива: на паличці, в ріжку, або в стаканчику, розповіла ласунам бібліотекар Світлана Могорит.

Діти дізналися, чому ескімо так називають, чим відрізняється пломбір від інших видів морозива, де вперше виготовили цей десерт і хто потрапив до книги рекордів Гіннеса, створивши найбільший торт-морозиво масою 10 тонн.

А ще були веселі конкурси, креативні вікторини, «морозивні ребуси».

Крім того, малеча із задоволенням поласувала найсмачнішим десертом у світі, який люблять і дорослі, і дітлахи в усьому світі.

Тетяна Сєроус.