• Шоколадне диво

Шоколадне диво Шоколадне диво Шоколадне диво Шоколадне диво Шоколадне диво

Щорічно11 липня любителі солодкого відзначають Всесвітній день шоколаду – свято, яке обожнює вся малеча.

Тож з цієї нагоди бібліотекарки книгозбірні №2 завітали довихованців дошкільного підрозділу Білоцерківського приватного ліцею «Міцва-613», щоб влаштувати справжнє свято ласунів – бібліотечне асорті «Шоколадне диво». Із презентації «Цікавинки про шоколад» дітвора дізналася про історію виникнення, цікаві факти та способи приготування шоколаду. А також бібліотекарки розповіли, який шоколад найкорисніший та, з чим не можна вживати цей солодкий продукт. Дві команди «Світоч» та «Корона» змагалися в конкурсах «Знайди цукерку» та «Впізнай на дотик» за право розділити між собою шоколадний супер-приз. Малюки відгадували загадки, відповідали на питання «солодкої» вікторини, називали цукерки з казковими героями, а також згадували героїв із дитячих творів, які дуже любили солодке.

Наприкінці заходу дітлахи разом із працівниками бібліотеки із величезним задоволенням розписували печиво шоколадом під час кулінарного майстер-класу «Шоколадна фантазія».

Ірина Тупчій.