• Тепле, сонячне свято морозива

Тепле, сонячне свято морозива Тепле, сонячне свято морозива Тепле, сонячне свято морозива

Влітку, коли на вулиці божевільна спека, діти і дорослі люблять поласувати дивовижним продуктом – смачним, прохолодним, який так і тане у роті. Здогадалися? Звичайно – це морозиво. Свято на його честь організували бібліотекарі філіалу №9 для своїх маленьких відвідувачів.

Про цікаві факти у світі «айс», про величезну різноманітність морозива, яку тільки можна уявити, розповіла ласунам бібліотекар Галина Чередник. Веселі конкурси, креативні вікторини, «морозивні ребуси» закінчувалися дуже-дуже смачним пломбіром на паличці, ріжком, або морозивом у стаканчику, яке тут же миттєво з’їдалося. І тільки маленький слухняний хлопчик Андрійко, поставивши морозиво на сонечко, терпляче чекав, коли воно підтане. Свято морозива залишило у дітей позитивні враження, чудові подарунки, яскраво-солодкі фотографії на згадку.

Ірина Люшинська.