• БібліоЛіто запрошує

БібліоЛіто запрошує БібліоЛіто запрошує

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Це час для веселого та активного відпочинку. А ще час для читання книг улюблених авторів.

У бібліотеці села Вільна Тарасівка в рамках проекту БібліоЛіто-2024 відбулася бібліозустріч з найменшими читайликами книгозбірні. Бібліотекарка пані Раїса розповіла дітлахам, що вони можуть знайти у бібліотеці книги на різний смак. Є книги для маленьких дослідників, шукачів пригод, шанувальників фентезі, також на книголюбчиків чекають цікаві та пізнавальні виставки літератури: «У книги канікул немає», «Українським дітям – українські книги». У юних читачів є можливість краще пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від прочитаного. Книгозбірня чекає на своїх маленьких читайликів.

Раїса Лисак.