• Книжковий дім – відкритий всім

Книжковий дім – відкритий всім Книжковий дім – відкритий всім Книжковий дім – відкритий всім

Наприкінці вересня осінь дарує нам неповторне свято – Всеукраїнський день бібліотек, яке відзначається в Україні 30 вересня уже багато років. Напередодні свята, 29 вересня, в бібліотеці села Вільна Тарасівка було проведено День відкритих дверей під назвою«Книжковий дім – відкритий всім».

В цей день до бібліотечної оселі завітали читачі та друзі книгозбірні, які привітали бібліотекарку − пані Раїсу зі святом та побажали процвітання бібліотеці.

Кожен,хто прийшов до бібліотеки мав можливість дізнатися багато цікавого про книгу та бібліотеку.

Гостям були запропоновані: книжкова виставка «Бібліотека – мудрий дім душі», оглядова екскурсія, а також цікаві загадки та вікторини.

Книгозбірня завжди чекає своїх читачів, її двері гостинно відчинені для всіх жителів села. Сподіваємось, що бібліотека була і залишиться улюбленим місцем зустрічі, як дорослих так і дітей, острівцем знань, відкриттів і дозвілля.

Раїса Лисак.