• Літо з бібліотекою

Літо з бібліотекою Літо з бібліотекою Літо з бібліотекою

10 червня у бібліотеці-філії села Вільна Тарасівка знову було гучно та весело... Для маленьких користувачів книгозбірні відбулося книжкове бюро під назвою «Що читати цього літа».

Бібліотекарка розповіла присутнім про те, що впродовж літніх канікул діти зможуть гарно відпочити, відправитися в захоплюючі подорожі сторінками улюблених книг, познайомитися з новинками, прочитати яскраві дитячі журнали та газети, поспілкуватися з однолітками, пограти в пізнавальні ігри, помалювати тощо.

Також при бібліотеці працює «Книжкова лікарня», де дітки зможуть допомогти відремонтувати пошкоджені книжки та журнали.

Пані Раїса наголосила на тому, що бібліотека − це не тільки «дім» книг, але і територія захоплюючих і веселих «подорожей».

Читайлики познайомилися з книжковими новинками, взяли активну участь у цікавих вікторинах, вибрали кожний для себе книгу до вподоби, на свій смак.

Любі діти, запрошуємо вас до літніх читань!!!

Раїса Лисак.