• Запрошує бібліотека усіх на ігротеку

Запрошує бібліотека усіх на ігротеку Запрошує бібліотека усіх на ігротеку Запрошує бібліотека усіх на ігротеку

Бібліотека-філія №3 бере активну участь в організації дозвілля для читачів-дітей під час літніх канікул. Школярі не тільки читають книги, переглядають журнали, але й мають змогу пограти в ігри.

Цікаво провели свій вільний час дітлахи, взявши участь у розважальній програмі «Запрошує бібліотека усіх на ігротеку».

У грі «Одвічний рух» діти показали спортивну винахідливість, а у грі «Алфавіт» – ерудованість і знання мови.

Разом з бібліотекарем Юлією Сидоренко читачі виконали вправи на концентрацію уваги, чітко працювали з таблицею Шульте, де протягом однієї хвилини правильно записали числа, розташовані на кольорових полях, грали в логічні ігри. Розв’язавши кросворд про рідну Україну, всезнайки дізналися назву українського музичного інструменту, який є найдовшим у світі. Маленькі читайлики успішно справилися із завданнями: домалювали елементи у малюнках і розфарбували їх та знайшли пропущені цифри в математичних рядах.

Присутнім було весело, вони грали в ігри, малювали, співали.

Таке проведення вільного часу – гарна нагода отримати новий досвід та позитивні емоції, розвинути свою фантазію і уяву. А ще, можливість знайти нових друзів!

Юлія Сидоренко.