• Яскраві барви дитинства

Яскраві барви дитинства Яскраві барви дитинства Яскраві барви дитинства Яскраві барви дитинства

Хто ж, як не бібліотечні фахівчині найкраще знають книжковий фонд своєї книгозбірні. І інколи трапляється так, що книги окремих авторів зачитані до дірок та не перевидаються.

Ось одна з багатьох… 12 березня 2023 року виповнилося б 109 років від дня народження Лідії Компанієць, української поетеси, журналістки, драматурга. Вона написала дуже багато чудових віршів для дітей.

17 березня бібліотекарки філії №3 завітали до учнів 3-В класу Білоцерківської гімназії початкової школи №15 (класовод Тетяна Осипенко) на літературну розвагу «Яскраві барви дитинства», присвячену Лідії Компанієць.

Діти дізналися про життєвий і творчий шлях авторки, познайомилися з її чудовими поезіями. Школярі вміло і хвацько зуміли їх обіграти.

На превеликий жаль у бібліотеці є єдина книга письменниці «Чотири квіточки», інші поезії можна знайти лише у збірках.

Художні обрії дитячого світу нині широкі, як ніколи. І в цій широті простір займають цінності, створені українськими митцями.

Ксенія Гнуда.