• 80 років від дня народження Ніни Опанасенко

80 років від дня народження Ніни Опанасенко 80 років від дня народження Ніни Опанасенко 80 років від дня народження Ніни Опанасенко 80 років від дня народження Ніни Опанасенко

Нещодавно у бібліотеці села Пилипча відбулася літературно-поетична світлина «Всміхається щастя мені», присвячена 80-річчю від дня народження поетки-краянки Ніни Петрівни Опанасенко.

Бібліотекарка Людмила Завируха розповіла читачам – учням 3-4 класів місцевої гімназії про яскраві моменти біографії поетеси, її непростий творчий шлях.

Діти підготували віночок віршів поетеси. Учасники заходу виготовили яскраві квіти з паперу та прикрасили ними портрет письменниці.

В бібліотеці селаГлибочка було оформлено книжкову виставку з нагоди дня народження поетеси.

Читачам стала до вподоби презентація «Життя Краплини!» про життєвий і творчий шлях письменниці.

Ніна Петрівна Опанасенко − це легендарна жінка, поетка, почесна громадянка міста Біла Церква, лауреатка численних літературних премій, володарка ордену Княгині Ольги та пам’ятної медалі «Тим, що здолали долю». У спадок Ніна Опанасенко лишила читачам свої книги...