• Рядки із серця проростають

Рядки із серця проростають Рядки із серця проростають Рядки із серця проростають

З нагоди 80-річчя письменниці-краянки Ніна Петрівна Опанасенко працівники бібліотеки-філії №4 підготували для читачів − семикласників Білоцерківської гімназії – початкової школи №13 літературний портрет «Рядки із серця проростають».
    Завідувачка бібліотекою Світлана Линник запросила школярів дізнатися про нелегкий шлях мужньої, незламної жінки, яка на все життя була прикута до ліжка невиліковною хворобою. За допомогою бібліотекарки діти відкрили для себе високу поетичну творчість Ніни Петрівни.
    Присутні переглянули презентацію «Людина, що здолала долю», після якої обговорювали життєву позицію та риси характеру нескореної духом особистості.
    Під час заходу читачі книгозбірні декламували поезії письменниці, ділилися враженнями від прочитаних творів.
    Бібліотечні фахівці зробили коментований огляд виставки-персоналії «Рядки із серця проростають», на якій розміщені матеріали про життя поетки, її творчість та збірки творів Ніни Опанасенко, народжені серцем і болем. Адже слово для неї стало зброєю проти недуги, піснею, що звеличує життя
    Олена Буяненко.