• Зимовий дивограй

Зимовий дивограй Зимовий дивограй Зимовий дивограй Зимовий дивограй Зимовий дивограй

Зиму називають веселою порою, бо вона приносить дітям дуже багато розваг. Гарного, погожого лютневого дня бібліотекарі філії №2 здійснили бібліодесант «Зимовий дивограй» до четвертокласників Білоцерківської гімназії-початкової школи №13.

Завідувачка книгозбірнею Світлана Линник розповіла про велике різноманіття зимових видів спорту: лижні перегони, санні перегони,стрибки з трампліну, фігурне катання та хокей. Читайлики дізналися про сезонні зміни у природі з гри «Явища природи», повеселилися під час ігор «Так чи ні», «Впізнай шишку», «Знайди розбіжності» та «Сніжинка на долонці». А після веселощів дітвора ознайомилася із творчістю українських та зарубіжних письменників, які присвятили свої твори зимі.Дітлахи давали відповіді на зимові загадки, дізналися багато цікавого про хвойні дерева, життя тварин під час зимових холодів та зимівлю птахи, що не відлетіли в теплі краї.

Наприкінці зустрічі бібліотечні фахівчині побажали школярам успіхів, миру та цікавих зустрічей з новими книгами.

Олена Буяненко.