• Тарас Шевченко і я

Тарас Шевченко і я Тарас Шевченко і я Тарас Шевченко і я Тарас Шевченко і я Тарас Шевченко і я

Коли на благословенну українську землю зходить весна, 9 березня – День народження Пророка. Ми вчимося у нього думати, чужого научатися і свого не цуратися, бо любимо рідну Україну всім своїм серцем.

У книгозбірні №3 стартували 209-ті Шевченківські березини. Фахівці бібліотеки-філії №3 завітали до учнів 4-В класу Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 (класовод Ніна Кайзерова) з поетичним етюдом «Тарас Шевченко – дітям». Бібліотекарки ознайомили учнів з добіркою книг письменника, які зачитані до дірок. Провели голосні читання уривків твору Степана Васильченка «В бур’янах», розповіли маловідомі факти про Тараса Шевченка.

Діти охоче декламували улюблені вірші, а щоб їхнє читання було виразнішим, доповнили виступи яскравим антуражем.

Наприкінці заходу дітворі запропонували взяти участь у фотосесії.

Дякуємо великому синові України за його правдиве й вічне слово.

Ксенія Гнуда.