• Василь Стефаник і його слово

Василь Стефаник і його слово Василь Стефаник і його слово Василь Стефаник і його слово

14 травня – 150 років із дня народження Василя Стефаника, письменника, громадського та політичного діяча, однієї з головних постатей культурного та суспільно-політичного життя України.

Напередодні фахівці книгозбірні №3 на шкільному майданчику для читачів – учнів 6-А класу БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» (класний керівник Людмила Соболь) провели голосні читання алегоричної новели «Дорога». Це поетичний вираз своєрідного осмислення митцем свого творчого шляху, –того, що ми звемо credo письменника. Читали вголос усі почергово, а потім провели обговорення.

Шестикласникам була презентована книжкова виставка «Василь Стефаник і його слово». Бібліотекарі розповіли школярам цікаві факти із життя автора, порекомендували для прочитання книгу Степана Процюка серії «Життя видатних дітей» про Василя Стефаника.

Ксенія Гнуда.