• Вголос! Вголос! Вголос!

Читання вголос – форма соціокультурної діяльності бібліотек, спрямована на популяризацію книги, залучення користувачів до процесу читання, виховання в них комунікативних навичок і компетенцій, вдумливого сприйняття текстів шляхом публічного прочитання творів (зазначає Українська бібліотечна енциклопедія).

Читання вголос – річ надзвичайно корисна. Це відкритий діалог дитини з навколишнім світом, можливість передачі своїх емоцій іншим разом зі словом, що звучить. Воно стимулює і розвиває дитячу увагу і уяву, залучає слухове сприйняття, наповнює і формує словниковий запас.

22 вересня фахівці книгозбірні №3 на шкільному майданчику Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 для учнів 3-А класу (класовод Людмила Саранчук) провели конкурс художнього читання «Вголос!» (з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек).

Відбулися гучні читання віршів, казок, оповідань. Школярі демонстрували своє вміння читати вголос, із захопленням слухали інших.

Панувала гармонія: книга, читець, слово, слухач стали одним цілим.

Було атмосферно і цікаво! Нас всіх об’єднала книга!

Ксенія Гнуда