• Читаємо разом! Читаємо вголос!

Читаємо разом! Читаємо вголос! Читаємо разом! Читаємо вголос! Читаємо разом! Читаємо вголос! Читаємо разом! Читаємо вголос! Читаємо разом! Читаємо вголос!

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос.

До Всесвітнього дня читання вголос долучилися четвертокласники Білоцерківської гімназії-початкової школи №13. Працівниці бібліотеки-філії №2 підготували для маленьких користувачів годину читання вголос «Читаємо разом! Читаємо вголос!».

Бібліотекарка Олена Буяненко розповіла школярам про користь читання вголос. Малеча дізналася, що аудіокниги не замінять читання і живе спілкування.

Дітлахи взяли участь у грі «Прочитай і відгадай», читали вірші, згадували скоромовки, ознайомилися із запропонованою бібліотекарками збіркою українських авторів «Бешкетні зимовинки».

Дітей зацікавила гра «Цікаве читання», під час якої читайлики відгадували слово, яке «заховалось» у малюнку.

Читання вголос сприяє розвитку уваги та кращому запам’ятовуванню. Бібліофахівчині побажали малечі більше читати з родиною і друзями та бути успішними і розумними.

Тетяна Матвієнко.