• Часу марно ти не гай, вголос книжку прочитай

Часу марно ти не гай, вголос книжку прочитай Часу марно ти не гай, вголос книжку прочитай Часу марно ти не гай, вголос книжку прочитай Часу марно ти не гай, вголос книжку прочитай

У Всесвітній день читання вголос працівники бібліотеки-філії №6 здійснили бібліотечний десант «Часу марно ти не гай, вголос книжку прочитай» до читачів − учнів 2-А класу БПШ 23 (класовод Олена Берегова).

Читання вголос надзвичайно корисне. Воно стимулює розвиток мозку, поповнює словниковий запас дитини, розвиває увагу й уяву.

Для читання вголос бібліотекарі запропонували другокласникам книги Сашка Дерманського «Казка у пошуках себе» та збірку казок, оповідань й віршів «Жовтий гостинець» із серії «Письменники – дітям».

Дітвора з великим задоволенням читала запропоновані книги, взявши участь у читацькому марафоні «Я читаю вголос».

Затамувавши подих, другокласники уважно слухали твори, які вголос читала вчителька Олена Володимирівна та бібліотекарка Людмила Миколаївна Романюк.

Читайте книги вголос − це корисно і цікаво!

Надія Гаврилова.