• Читаємо разом

Читаємо разом Читаємо разом Читаємо разом Читаємо разом

5 лютого – Всесвітній день читання вголос. Читання вголос наповнює словниковий запас дитини, розвиває увагу й уяву, залучає візуальне та слухове сприйняття.

З нагоди Всесвітнього дня читання вголос працівники бібліотеки-філії №9 завітали до другокласників СПМШ №16 (класовод О.В.Соломаніна). Бібліотекар Галина Чередник обрала для голосного читання оповідання В.Сухомлинського «Мокра і суха сорочка», «Ввечері бабуся прийде» та «Що таке щастя?». Діти не тільки читали, а й обговорювали зміст та ділилися враженнями від прочитаного. Цікавою грою виявилося розгадування слів з оповідань, які були зашифровані в ребуси. Також читайлики із задоволенням взяли участь в іграх «Утвори нові слова» та «Назви сусідів букви».

День читання вголос – гарна можливість для батьків і дітей провести час разом за цікавою і пізнавальною книгою. Приєднуйтеся!

Світлана Могорит.