• Всесвітній день читання книжок вголос

Всесвітній день читання книжок вголос Всесвітній день читання книжок вголос Всесвітній день читання книжок вголос

5 лютого – Всесвітній день читання книжок вголос. Ця цікава акція вперше стартувала у 2009 році. Вже одинадцять років учасники читацького флешмобу обирають книжки на свій розсуд, знаходять вдячну аудиторію та читають художні чи навіть наукові твори вголос.

Всесвітній день читання – визначна подія, яку проводять вже в 173 країнах світу. Дата флешмобу щороку змінюється, у 2020-му акція проводилася 5 лютого.

Читачі центральної бібліотеки для дітей долучилися до Всесвітнього дня читання вголос. Бібліотекар Лариса Олійник прочитала учням 1-Б класу БЗШ №11 українську народну казку «Козак Мамарига» та запропонувала дітлахам прочитати вголос уривок із свого улюбленого твору однокласникам, батькам, або молодшим братику чи сестричці вдома.

Світлана Шалагіна.