• Сила нескорених

Сила нескорених Сила нескорених Сила нескорених

14 березня відзначається День українського добровольця. Свято започатковано з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, посиленню суспільної уваги до добровольчих формувань, які боронять нашу державу від російського агресора.

У бібліотеці-філії №4 сімейного читання проведено День інформації «Сила нескорених».

У читальній залі книгозбірні оформлено книжкову виставку«Україна – країна героїв».

Бібліотечні фахівці організували для шестикласників ліцею «Білоцерківський колегіум» зустріч «Хоробрим серцям присвячується» з добровольцем, молодшим лейтенантом ЗСУ Вадимом Кошелем. Діти мали змогу поспілкуватися з воїном. Вадим Олегович розповів про свій військовий шлях, відповів на різноманітні питання.

Екскурс в історію добровольчого руху провела бібліотекарка Юлія Харченко. Мультимедійну презентацію підготувала Світлана Могорит. Жанна Харченко презентувала книгу «Добровольчі батальйони».

Катерина Волинець.