• Українці: історія нескорених

Українці: історія нескорених Українці: історія нескорених

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день увійшов в історію країни як подяка і належна шана українським патріотам, які у важкий для Батьківщини час стали на захист рідної країни.

Для дев’ятикласників ліцею «Білоцерківський колегіум» працівники бібліотеки-філії №9 сімейного читання підготовили і провели історико-патріотичну годину «Історія нескорених».

Бібліотекар Юлія Харченко познайомила учнів з передісторією початку українського супротиву, героями цих історичних подій, розповіла про книги даної тематики.

Учасники заходу, в свою чергу, розмірковували, що таке «гідність» і «свобода», які уроки визвольних змагань і що кожен з присутніх робить щодня, наближаючи таку бажану і необхідну всім Перемогу.

Юлія Харченко.