• Шануймо свої самоцвіти

  Шануймо свої самоцвіти Шануймо свої самоцвіти Шануймо свої самоцвіти Шануймо свої самоцвіти

  Нинішній 2021 рік виявився щедрим на ювілеї письменників-краян. Цей факт літературного життя Білоцерківщини об’єднав імена Анатолія Кисліцина, Олександра Виговського, Миколи Осики, Гаррі Сержадалієва-Шапіро, Володимира Дідківського, Володимира Іванціва, В’ячеслава Третяка, Галини Гай.

  Природно, що у бібліотеці-філії №8 протягом останнього часу їхні твори вивчали, читали, цитували, популяризували частіше, ніж звичайно. А 16 вересня у книгозбірні пройшов День краєзнавства «Письменники-краяни –ювіляри 2021 року».

  До цієї події в читальній залі було розгорнуто однойменну книжкову виставку-вернісаж і книжково-ілюстративну виставку «Біла Церква – місто легенд та краси», на яких демонструвалася різноманітна література краєзнавчого характеру та добірка матеріалів з періодичних видань.

  Бібліографічний огляд «Літературний цвіт Білої Церкви», що супроводжувався мультимедійною презентацією, допоміг читачам зорієнтуватися у книжковому просторі письменників-краян, які виявляли і виявляють себе в різних літературних жанрах, працюючи в злагоді з природою свого таланту. Окреме місце в огляді було відведено для краєзнавчих біобібліографічних покажчиків, літературознавчих дайджестів, виданих відділом методичної та бібліографічної роботи Білоцерківської ЦБС.

  Багата, різноманітна та цікава творча спадщина талановитих літераторів вартує уваги, тому книжкова візія «Видатні земляки» стала важливим приводом для того, щоб із захопленням перегорнути ще раз сторінки їхніх книг, глибше проникнути в таїну художніх текстів, долучитися до мудрості думок і щедрості сердець, поміркувати над тим, чим вони гордилися і чим журилися.

  У цей день користувачі книгозбірні разом з бібліотекарями мандрували поетичними небосхилами Галини Гай, Володимира Іванціва, Анатолія Кисліцина, Гаррі Сержадалієва-Шапіро, захоплювалися пісенною лірикою В’ячеслава Третяка, щиро сміялися з гуморесок Володимира Дідківського, з інтересом переглядали буктрейлери до книг Олександра Виговського та Миколи Осики, створені колегами з Центральної бібліотеки.

  День краєзнавства, що був присвячений 989-річниці Білої Церкви, пройшов цікаво та атмосферно, допоміг розкрити майстерність таланту письменників-земляків, осягнути космос їхнього духу.

  Кажуть, митець живе доти, доки живуть його твори – тож, нехай літературна скарбниця ювілярів-краян надихає ще не одне покоління. Шануймо свої самоцвіти!

  Наталя Семененко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше