• Акція «Подаруй своє серце Україні»

Акція «Подаруй своє серце Україні» Акція «Подаруй своє серце Україні» Акція «Подаруй своє серце Україні»

Вже сьомий рік поспіль, працівники бібліотеки-філії №6 проводять патріотичну акцію «Подаруй своє серце Україні» на підтримку військових, які захищають незалежність нашої держави на сході країни.

Окрім користувачів бібліотеки, вихованців ДНЗ №8 «Золотий півник», ДНЗ №27 «Червона Шапочка», учнів БЗШ №21 та №23, до акції долучились вихованці студії образотворчого мистецтва «Акварелі» та гуртківці школи рукомистецтва «Креатив» ЦПО «Соняшник».

Близько 100 учасників власноруч виготовили 110 сердець у різних стилях декоративно-ужиткового мистецтва. Десятикласники пошили серця із фетру, третьокласники застосували топіарій, гуртківці «Чарівного пензлика» прикрасили петриківським розписом, а дошколярики підготували для воїнів «серця в долоньках». Та найголовніше – кожний витвір зроблено з любов’ю.

Протягом 10 днів читачі приносили свої вироби до книгозбірні, а бібліотекарі через волонтерів Тетяну Виговську і Костянтина Климчука передали їх в зону ООС.

Тож, нехай роботи дітей, наповнені теплом їхніх сердець, зігріють захисників у ці зимові морозні дні.

Надія Гаврилова.