• З Україною в серці

З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці

П’ятий рік поспіль, напередодні дня Святого Валентина, працівники бібліотеки-філіалу №6 проводять патріотичну акцію «Подаруй своє серце Україні» на підтримку військових, які захищають незалежність України на Сході. Мета акції підбадьорити воїнів, що знаходяться зараз на передовій, а також виховувати патріотизм у користувачів книгозбірні.

До акції приєдналися читачі – учні 3-А класу БЗШ №23 (класовод Наталія Гладка). Майстер-клас «З Україною в серці» провели третьокласники Леся Михайленко, Крістіна Кривошея та Вероніка Тимкович під керівництвом Людмили Красніцької-Луцик. Зі своїми однокласниками дівчатка ділилися майстерністю петриківського розпису. На малюнках з сердечками обов’язково присутні кольори української символіки.

Гуртківці «Чарівного пензлика» свою любов і повагу до захисників висловили за допомогою робіт, зроблених власноруч. Для цього їм знадобився кольоровий папір, ножиці, а головне, фантазія. Година наполегливої роботи дала свої результати. Елементами композицій слугували голуб миру, сердечка, «дитячі руки».

Валентинки будуть передані в зону ООС воїнам через волонтера Костянтина Климчука. Нехай вони піднімуть настрій нашим захисникам, зігріють їх теплом дитячих сердець, будуть символом душевного тепла й затишку, оберігають патріотів.

Підведення підсумків акції відбудеться 14 лютого. Кожен може стати її активним учасником.

Надія Гаврилова.