• Тепло сердець для захисників

Тепло сердець для захисників Тепло сердець для захисників Тепло сердець для захисників

В рамках патріотичної акції «Подаруй своє серце Україні», в бібліотеці-філії №6 проведено майстер-клас з виготовлення сердечок з газетних трубочок. На захід були запрошені учні 4-А класу БЗШ №23 (класовод Інна Ковтун).

Провела майстер-клас Ольга Никитюк, яка ознайомила учасників заходу з технікою роботи з підручним матеріалом. Озброївшись усім необхідним: клеєм, ножицями, бамбуковими паличками, газетно-журнальними заготовками та заздалегідь вирізаними сердечками, діти завзято взялися до роботи. Спочатку вони накрутили трубочки, а потім приступили до найвідповідальнішої справи: потрібно було наклеїти трубочки на заготовлені з картону серця.

І ось з’явилися шедеври, зроблені власноруч. Хочу зауважити, що кожне сердечко, виготовлене з трубочок, особливе, не схоже на інші, нікого не залишає байдужим. Учасники заходу вклали у свої роботи теплоту сердець, щоб зігріти воїнів-захисників.

Надія Гаврилова.