• Літературний аукціон «Казкова крамниця»

Літературний аукціон «Казкова крамниця» Літературний аукціон «Казкова крамниця» Літературний аукціон «Казкова крамниця» Літературний аукціон «Казкова крамниця»

21 лютого в центральній бібліотеці для дітей відбувся літературний аукціон «Казкова крамниця», учасниками якого стали учні 2-В класу БЗШ №11 (класовод Наталія Соляр) .

На початку заходу «головний аукціоніст» Інна Кабула запропонувала дітям «для продажу» 3 лоти – книжки: «Лісові казки» Оксани Іваненко, «Ріккі-Тіккі-Таві та інші казки» Редьярда Кіплінга, «Чудесна мандрівка Нільса з дикими гусями» Сельми Лагерльоф.

Літературна гра копіювала правила справжніх аукціонів. Той, хто надасть найбільшу кількість вірних відповідей на запитання, вважався переможцем та володарем лоту, що «продається».

У «торги» вступили маленькі читайлики – знавці літературних творів, вони жваво відповідали на запитання літературних вікторин «З якої казки?», «Вгадай героя за описом», відгадували речі з «чарівної скриньки», які належали казковим персонажам.

Оцінювало гравців журі. Переможці отримали посвідчення учасників аукціону з зображенням лоту-книги та першими взяли ці книжки для читання.

Світлана Шалагіна.