• Ми до тебе, книго, в гості завітали

  Ми до тебе, книго, в гості завітали Ми до тебе, книго, в гості завітали Ми до тебе, книго, в гості завітали Ми до тебе, книго, в гості завітали

  Багато позитивних емоцій викликав у читачів конкурс літературних героїв «Подіум для читайликів», який відбувся в центральній бібліотеці для дітей 23 березня, в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання.

  Ведучі заходу Людмила Романович і Лариса Олійник запросили третьокласників БЗШ №11 (класовод Галина Ксенофонтова) на зустріч з літературними героями улюблених дитячих книжок «Ми до тебе, книго, в гості завітали».

  На початку заходу користувачі, розділились на команди. Три дівчинки створили образи літературних героїнь: Мальвіни, Пеппі Довгапанчоха, Сплячої красуні та стали капітанами команд.

  Казкові героїні провели з користувачами літературні вікторини за сторінками своїх книжок.

  Наступний літературний герой – Цибулино з казки Джанні Радарі, запросив на імпровізований подіум шість гравців для участі у конкурсі «Хто скоріше перетвориться на казкового героя». Треба було бачити, як змагалися хлопчики, одягаючи на костюми казкових овочів. А вболівальники гучними оплесками їх підтримували. Герої-Овочі захопили дітей віршиками-загадками з «Фруктового кошика».

  На закінчення і конкурсанти, і глядачі весело розважалися, граючи у цікаві пізнавальні ігри «Казковий лабіринт», «Логічний ланцюжок», «Швидкісний потяг», «Так чи ні».

  Всі учасники подіуму отримали заохочувані призи, які додали настрою, а виразити свої емоції дітям допомогли створені бібліотекарями смайлики.

   

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше