Нас єднає мудрість книги

Під час Всеукраїнського тижня дитячого читання бібліотекарі філії №2 для своїх юних читачів провели літературну гру «Почитаємо, пограємо, загадки відгадаємо».

Діти розділились на команди «Читайлики» і «Пізнайки» та продемонстрували знання різних жанрів української народної творчості: казок, прислів’їв, приказок, загадок, прикмет тощо.

За уривками хлопчики та дівчатка відгадували назви казок, пригадували літературні твори та їх авторів, відповідали на запитання літературних вікторин «Чи знаєте ви казки та їх героїв» і «Казковий лабіринт». Діти не лише розважалися, а й дізналися багато нового та цікавого.

Всі учасники конкурсів отримали призи. Бібліотекарі побажали присутнім завжди залишатися такими ж розумними, творчими і читаючими.

Галина Стадник.