• Аукціон цікавих повідомлень «Найрозумніші в світі книги» (до Дня енциклопедії)

  Аукціон цікавих повідомлень «Найрозумніші в світі книги» (до Дня енциклопедії) Аукціон цікавих повідомлень «Найрозумніші в світі книги» (до Дня енциклопедії)

  2 липня у центральну бібліотеку для дітей на аукціон цікавих повідомлень «Найрозумніші в світі книги» завітали читачі середнього та старшого шкільного віку, які позмагалися за право позачергового користування цінними енциклопедичними виданнями читальної зали книгозбірні.

  Захід проводився за правилами справжніх аукціонів: виграє той, хто надає правильну відповідь на запропоноване запитання.

  Для проведення гри були підготовлені книги для «продажу», але вони не «продавалися» за гроші, а «купувалися» для читання під час літніх канікулах за правильні відповіді на різноманітні запитання, які учасники аукціону знаходили в енциклопедіях та довідниках на книжковій викладці «Носикам цікавим про всілякі справи».

  «Ліцитатор»( людина, яка проводить аукціон) Тамара Шпак представляла лоти, оголошувала стартову «ціну», а юні розумники з азартом вступали в «торги».

  Переможцями аукціону виявилися четверо користувачів: Вікторія Універсал, Михайло Морський, Єлизавета Багрій та Вікторія Васильєва, які взяли участь у книжковому батлі та змагалися між собою, «захищаючи» свій цікавий факт.

   

  Світлана Шалагіна.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше