• Казки люблю я читати, їх героїв малювати!

Казки люблю я читати, їх героїв малювати! Казки люблю я читати, їх героїв малювати!

Хто в дитинстві не любив казки? Та й дехто із дорослих із задоволенням перечитує улюблені твори не тільки своїм дітям чи внукам.

Щоб поринути у світ казки, треба мати багату уяву, фантазію та креативне мислення. Ми, бібліотекарі філії №10, з гордістю можемо заявити, що наші читачі саме такі.

Ще раз переконатися в цьому допомогла казкова дегустація «На гостинах у Супермена», на яку завітали учні 1-А класу БЗШ №5 (класовод Л.Пазініч).

Першачки радо брали участь у вікторині, присвяченій улюбленим казковим героям, показавши гарну обізнаність та ерудицію. Маючи гарне виховання, гості прийшли з подарунками – чудовими малюнками, які прикрасили нашу книгозбірню.

Леся Кравчук.