• Поетичні читання «Я живу тобою, Україно!»

Поетичні читання «Я живу тобою, Україно!» Поетичні читання «Я живу тобою, Україно!» Поетичні читання «Я живу тобою, Україно!» Поетичні читання «Я живу тобою, Україно!» Поетичні читання «Я живу тобою, Україно!»

Український інститут книги анонсував Національний тиждень читання поезії з 16 по 24 березня.

Цей тиждень – особлива подія, яка охоплює Всесвітній день поезії (21 березня) та відзначає роль поетів у нашій культурі. Поезія завжди була важливим камертоном наших почуттів, особливо у часи випробувань.

Темою тижня поезії 2024 став «ДІМ», а гаслом – «Ріки незмінно течуть додому». Ця тема стала символом міцних зв’язків з Батьківщиною, навіть коли доля роз’єднує нас за тисячі кілометрів. Для кожного з нас «дім» – це не лише будівля, але й почуття приналежності, тепла і сили.

18 березня користувачі філії №3 приєдналися до читання поезії сучасних авторів про Батьківщину, родину, віру в Перемогу, підтримуючи тих, хто втратив свій дім через війну та вимушене переміщення.

Україна – наш спільний дім і ми разом будемо чекати повернення тих, хто позбавлений зараз найціннішого.

Наталія Добровольська.