• В цей вечір кожний вірить в диво

В цей вечір кожний вірить в диво В цей вечір кожний вірить в диво В цей вечір кожний вірить в диво

День Святого Миколая – улюблене свято не тільки дітей, а й дорослих. Передусім тому, що вони також колись були маленькими, а з цим святом пов’язано чимало хвилюючих спогадів дитинства.

Це свято люблять у всьому світі. Вирізняють його лише традиції святкування, день, коли він приходить, та подарунки. Але в кожній країні воно втілює любов та турботу про інших. Бо в його основі прихована таємна «місія».

6 грудня, саме в день Святого Миколая на музичний акорд «В цей вечір кожний вірить в диво» завітав самодіяльний гурт «Співограй» у складі Олександра Матвієнка, Наталії Мельник, Людмили Безкрилої,членів клубу «Сузір’я» Академії пенсіонерів.

Учасниками заходу стали членкині клубу «Пролісок», що працює при бібліотеці. Вони радо зустрічали гостей. На саме дійство завітала і Зимонька-зима зі своїми дарами.

Гурт «Співограй» подарував присутнім віночок українських пісень, романсів, музичні твори сучасних українських авторів.

Шквал позитивних емоцій вирував у святково прикрашеній читальній залі. А ще ведуча заходу провела загадкову вікторину, де переможці отримали призи-сюрпризи.

Ви чуєте, як грає музика? То до вас поспішає Святий Миколай!..

Наслідуймо великого Святого Доброчинця!

Ксенія Гнуда.